Warehouse worker using scanner

Operacje magazynowe

Kogo interesuje operacje magazynowe ? Używamy bazy danych jest Microsoft SQL Server wersja 2012 lub nowszej. Metody licencjonowania obejmują licencję edukacyjne lub komercyjne. Sprawdź które rozwiązanie licencji operacje magazynowe odpowiada Twoim potrzebom.

Czytaj więcej
spis z natury

Stany magazynowe

Dlaczego jeszcze nie widziałeś demo stany magazynowe ? Licencjonowanie oprogramowania oferujemy naszym klientom kilka modeli licencjonowania oprogramowania WMS.net. Zadzwoń do nas na wypadek gdyby program WMS.net okazał się potrzebny.

Czytaj więcej

Transakcje

Wiele jest powodów, aby transakcje wdrożyć we własnym magazynie. Aplikacja WMS.net to kompleksowe rozwiązanie informatyczne dla transakcje. Dzięki zastosowaniu profesjonalnej bazy danych i platformy Microsoft, transakcje idealnie nadaje się do wdrożenia w firmach wielooddziałowych.

Czytaj więcej

Kody kreskowe

Dlatego kody kreskowe powinieneś o tym wiedzieć! Tak czy inaczej z naszego oprogramowania można korzystać non stop. Ponieważ apliakcja WMS.net dostępna jest on-line. Dzięki zastosowaniu profesjonalnej bazy danych i platformy od Microsoft, kody kreskowe idealnie nadaje się do wdrożenia w firmach wielostanowiskowych czy wielooddziałowych.

Czytaj więcej

DEMO Magazyn

Czy zapoznałeś się z demo magazyn ? Przede wszystkim demo magazyn wymaga, abyś wdrożył aplikacje WMS.net. Dla zaawansowanych klientów oferujemy licencje developerską oprogramowania WMS.net. Pozwala ona na modyfikację kodu źródłowego programu na własne potrzeby.

Czytaj więcej

Własny magazyn wysokiego składowania

Ponieważ oferujemy własny magazyn wysokiego składowania to chcemy abyś z tego korzystał! Prędzej czy później staniesz przed wyborem systemu. Dlaczego nie miałby to być WMS.net? Podstawą platformy WMS.net jest technologia ASP.net, HTML5, CSS3, JQuery, baza danych Microsoft SQL Server. Jednak ważne są także moduły na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.

Czytaj więcej