Ponieważ oferujemy zwrot palet to chcemy abyś z tego skorzystał!

Palety skracają czas załadunku oraz rozładunku. Zamiast przenosić pojedyncze pudła lub paczki, palety umożliwiają przemieszczanie produktów luzem. Jak wykorzystać zwrot palet w gospodarce paletami?

Dlaczego zwrot palet?

Zwrot palet, czyli Palety skracają czas załadunku i rozładunku. Zamiast przenosić pojedyncze pudła lub paczki, palety umożliwiają przemieszczanie produktów luzem. Paleta pełna worków lub innych ciężkich przedmiotów jest znacznie łatwiejsza niż przenoszenie pojedynczych worków lub nieporęcznych produktów. Ponadto zastosowanie palet poprawia warunki pracy i bezpieczeństwo pracowników. Prawidłowo załadowana paleta jest bezpieczniejsza niż luźno ułożone produkty. Chociaż prawdą jest, że źle załadowana paleta może stanowić zagrożenie dla pracowników. Jednak przeszkolenie załogi w zakresie efektywnego i bezpiecznego ładowania palet może zmniejszyć ryzyko obrażeń w miejscu pracy.

Dlatego zwrot palet warto poznać możliwości!

palety - ewidencja i rozliczanie
Palety – ewidencja i rozliczanie

Ważne informacje dotyczące zwrot palet

 • Czy wiesz jak wykorzystać aplikacja do wydawania palet w magazynie palet? W momencie odbioru przesyłki przez kierowcę od nadawcy nośniki nie podlegają weryfikacji pod kątem zgodności ze standardem danego opakowania zwrotnego. Kierowca jest zobowiązany do oceny wzrokowej jednostek transportowych.
gospodarowanie paletami
Gospodarowanie paletami

Podsumowanie zwrot palet?

Palety skracają czas załadunku, a także rozładunku. Zamiast przenosić pojedyncze pudła lub paczki, palety umożliwiają przemieszczanie produktów luzem. Ponieważ oferujemy zwrot palet to chcemy abyś z tego skorzystał!

Warto wiedzieć więcej zwrot palet

ewidencja palet i ich rozliczanie
Ewidencja palet i ich rozliczanie
 • Przyjęcie i rejestracja odwołania, skargi lub reklamacji
  Skargi lub reklamacje dotyczące dostarczonych przez firmę produktów mogą być zgłaszane przez składającego skargę lub reklamację w formie pisemnej osobiście lub za pośrednictwem poczty, faksu, poczty elektronicznej. Ponadto konsument ma prawo do zgłoszenia reklamacji w formie ustnej. Powinieneś rozważyć, czy nie potrzebujesz przyjęcie i rejestracja odwołania, skargi lub reklamacji ? Rejestracja transakcji REJESTRACJA TRANSAKCJI – Moduł administratora programu magazynowego udostępnia opcję w sekcji SKOROWIDZE / SYSTEMOWE o nazwie TRANSAKCJE. Wyświetlona tabela pozwala na dopsiwyanie oraz edycję listy transakcji. Każdy rekord (wiersz) tabeli to zarejestrowana w systemie magazynowym transakcja, czyli zdefiniowany element jaki może być uruchomiony z poziomu… Projektant formularzy PROJEKTANT […]
 • SQL reporting services w zakładzie przemysłowym
  Wiele jest powodów, aby sql reporting services w zakładzie przemysłowym wdrożyć we własnym magazynie. Zastosowanie interfejsu webowego skutkuje, że program WMS.net jest intuicyjny. Przede wszystkim powinieneś zrozumieć sql reporting services w zakładzie przemysłowym. Raporty SQL Server Kogo interesuje raporty sql server ? Nasza platforma pozwala dostarczyć oprogramowanie, które może być na etapie wdrożenia dowolnie spersonalizowane. Dlatego WMS.net będzie najlepszym rozwiązaniem dla Twojej firmy. Korzystanie z gotowych produktów informatycznych często zmusza firmy do kompromisu. Ponieważ nie spełniają one stawianych przed nimi wymagań… Zobacz wersję DEMO
 • Ponieważ oferujemy zwrot palet to chcemy abyś z tego skorzystał!
  Palety skracają czas załadunku i rozładunku. Zamiast przenosić pojedyncze pudła lub paczki, palety umożliwiają przemieszczanie produktów luzem. Jak wykorzystać zwrot palet w gospodarce paletami?
 • Dowiedz się więcej na temat system WMS !
  W wielu magazynach strefa przyjęć oraz wydań mieści się w jednym miejscu, dzięki czemu możliwe jest zaoszczędzenie miejsca oraz ograniczenie wielkości personelu. System WMS to rozwiązanie dedykowane dla firm logistycznych, produkcyjnych oraz handlowych, które mają duże wymagania w zakresie sprawnej logistyki magazynowej. Poznaj argumenty za tym, aby użyć system wms ! Przyjęcie i rejestracja odwołania, skargi lub reklamacji Skargi lub reklamacje dotyczące dostarczonych przez firmę produktów mogą być zgłaszane przez składającego skargę lub reklamację w formie pisemnej osobiście lub za pośrednictwem poczty, faksu, poczty elektronicznej. Ponadto konsument ma prawo do zgłoszenia reklamacji w formie ustnej. Powinieneś rozważyć, czy nie potrzebujesz […]
 • Czy na platformę okna czasowe otrzymałeś już ofertę ?
  Awizowanie dostaw to jedna z szeregu czynności wchodzących w skład procesu magazynowego. Dzięki sprawnemu systemowi awizacyjnemu, firma będzie skutecznie zarządzać procesami logistycznymi związanymi z harmonogramowaniem transportów, jak również przepływem towarów na terenie zakładu. Czy widziełeś już demo platforma okna czasowe ? Oprogramowanie YMS Ręczne zadania, które wnoszą niewielką wartość, a są zmorą planistów transportu. Dlatego potrzebują oni Oprogramowanie YMS. Jeśli chodzi o ręczne zarządzanie zamówieniami transportowymi, nie tylko marnuje się czas na rozmowy telefoniczne, e-maile oraz inne punkty kontaktowe, ale może to być bardzo niedokładne. Czy time slot… Dowiedz się więcej o slot management ! Rozwiązanie wspomagające zarządzanie ruchem środków […]

Co charakteryzuje program do zarządzania magazynami ?

WMS, czyli skrót od Warehouse Management System. Jest to program informatyczny, którego głównym celem jest zaawansowane zarządzanie codziennymi operacjami magazynowymi. W zależności od rodzaju wykonywanego zadania, system WMS zarządza nimi za pośrednictwem interfejsu, na urządzeniu przenośnym (skanery, tablety) lub na pulpicie w biurze. Program do zarządzania magazynem można uruchamiać na urządzeniach na systemie Android oraz za pomocą przeglądarki Internetowej: Chrome, FireFox, Safarii, Internet Explorer, Edge, Opera. Czy wiesz jak wykorzystać zwrot palet w magazynie wysokiego składowania?.

Program do zarządzania magazynami

Dlatego zwrot palet powinieneś o tym wiedzieć!

WMS udostępnia i aktualizuje dane o ilości przechowywanego towaru w czasie rzeczywistym. Dzięki temu cały proces inwentaryzacji jest o wiele mniej czasochłonny niż w przypadku tradycyjnej metody. Z pomocą tego rozwiązania, można na przykład przeprowadzać nie tylko pełną inwentaryzację, ale również wyrywkową w przypadku stwierdzenia niezgodności. Automatyzacja procesów magazynowych związanych z inwentaryzacją oraz zadań cyklicznych. Dzięki dostępowi do aktualnych stanów magazynowych automatyzuje przeprowadzanie okresowej inwentaryzacji w magazynie. Rola grup inwentaryzacyjnych sprowadza się do skanowania etykiet z kodami kreskowymi jednostek logistycznych. Ponieważ system WMS automatyzuje proces uzgadniania stanów i księgowania inwentaryzacji, dlatego następuje zmniejszenie czasu potrzebnego na realizację inwentaryzacji. Na przykład osiągasz skrócenie czasu przestoju spowodowanego blokadą stanów magazynowych. Co to jest Inwentaryzacja zapasów?

W jaki sposób program do zarządzania magazynami elimuje powstawanie błędów ?

Strategia kolejności rozchodu – program pozwala na wykorzystanie metody FIFO (First In First Out), najczęściej stosowana strategia (jako najbardziej naturalna – nie chcemy, żeby dana partia towaru zalegała w magazynie zbyt długo). Zazwyczaj stosowana wszędzie tam, gdzie nie ma potrzeby stosowania FEFO. Metoda ta jest zasadniczo zgodna z metodami stosowanymi w księgowości do wyceny towarów znajdujących się w magazynie, ale z pu ZARZĄDZANIE HANDLOWCAMI. w naszej platformie WMS.net wykorzystujemy SQL reporting services, aby tworzyć raporty oraz wydruki. tak czy inaczej z naszego oprogramowania można korzystać non stop. ponieważ apliakcja WMS.net dostępna jest on-line.

SoftwareStudio oferuje program do zarządzania magazynami dla magazynów wysokiego składowania.

Aplikacje magazynowe działać mogą w środowisku wirtualnym VMware i być udostępniane użytkownikom z dowolnego miejsca na ziemi, wystarczy dostęp do Internetu. Bogatą funkcjonalność oprogramowania magazynowego uzupełniają standardowe funkcje platformy takie jak zapis danych do plików Excel, automatyczna wysyłka raportów oraz powiadomień droga mailową. . Wykorzystanie oprogramowania WMS.net w wersji www przekłada się na większą efektywność pracy. Ponadto WMS.net korzysta z SQL Reporting Services do tworzenia raportów i wydruków.

Dowiedz się więcej o metoda stałych miejsc składowania !

Znana metoda stałych miejsc składowania to lepsza organizacja przestrzeni magazynowej dzięki zaawansowanym algorytmom rozkładania i pobierania towarów. Wzrost efektywności pracy magazynu – monitoring w czasie rzeczywistym stanu realizacji procesów i możliwość szybkiej reakcji na nieprawidłowości. Ponieważ system wms.net, dlatego ZWROT PALET Czy zapoznałeś się z zwrot palet ?.

Metoda stałych miejsc składowania

Kiedy zdecydujesz się poprosić o ofertę na zwrot palet ?

Problematyka dotycząca współczesnych magazynów to zbyt niski poziom przepływu informacji. Zazwyczaj negatywnie rzutuje na działanie całego procesu logistycznego. Komplikuje to pracę uzależnionej od magazynu produkcji. Dla codziennej pracy znaczenie ma również sprawna wymiana danych, a wszystko to wymaga ujednoliconych standardów przekazywania informacji. Co to jest Systemy magazynowe klasy WMS?

Za pomocą systemu WMS możliwa jest również kontrola ilościowa i asortymentowa przyjmowanego do magazynu towaru, pod kątem zgodności dostawy z dokonanym wcześniej zamówieniem. Warehouse management system możliwa jest również kontrola ilościowa i asortymentowa przyjmowanego do magazynu towaru. Warehouse Managment System, czyli do magazynu towaru. Na zakończenie tematu zwrot palet prosimy skontaktuj się z nami. Nasza platforma pozwala dostarczyć oprogramowanie, które może być na etapie wdrożenia dowolnie spersonalizowane. Dlatego WMS.net będzie najlepszym rozwiązaniem dla Twojej firmy. Bezpieczna komunikacja, czyli bezpieczny przesyłanie danych przez sieć. Jest to nic innego jak po prostu szyfrowanie przesyłanej zawartości. Kiedy zdecydujesz się poprosić o ofertę na PROGRAM MAGAZYNOWY WMS ? Aplikacje WMS.net w wersjach internetowych wymagają zupełnie innego podejścia do kwestii bezpieczeństwa.

W jaki sposób metoda stałych miejsc składowania koordynuje pracę magazynierów?

Program do zarządzania magazynem najczęściej nie jest w wystarczający sposób przystosowany do wsparcia specyfiki firmy logistycznej. Dlatego najlepiej jest zdecydować się na system, który nie tylko posiada wszystkie najważniejsze funkcjonalności, ale także może być dostosowany do konkretnego przedsiębiorstwa ze CRM Z OPCJĄ ROZBUDOWY. aplikacja WMS.net posiada interfejs webowy, dlatego jest niezwykle intuicyjna. ponosimy koszty związane z budowaniem i utrzymaniem systemów it. rzecz jasna, program WMS.net nie jest darmowy.

Co znaczy metoda stałych miejsc składowania ?

Kod kreskowy lub kod paskowy (bar code) to graficzna prezentacja informacji poprzez kombinację ciemnych i jasnych elementów, ustaloną według symboliki (reguł opisujących budowę kodu, np. jego wymiary, zbiór kodowanych znaków, algorytm obliczania cyfry kontrolnej i inne) danego kodu. W trakcie odczytywania kodu techniką skanowania, światło pochodzące z czytnika, uformowane w cienką wiązkę laserową, przesuwa się wzdłuż czytanego kodu, w danym momencie oświetla niewielki punkt kodu, następnie światło to jest odbijane przez jasne ele. Trudno sobie wyobrazić zwrot palet bez wdrożonego programu WMS.net do jego obsługi. Zadzwoń do nas na wypadek gdyby program WMS.net okazał się potrzebny.

Co charakteryzuje program magazynowy z czytnikiem kodów ?

Jeśli szukasz prostego w obsłudze programu do obsługi magazynu i zależy Ci na prostocie albo jesteś bardziej wymagającym użytkownikiem szukającym zaawansowanych i niezwykłych funkcji, potrzebujesz program magazynowy z czytnikiem kodów kreskowych. Współpraca z czytnikami kodów kreskowych jest w programie na porządku dziennym. Sprawdź na demo zwrot palet !.

Program magazynowy z czytnikiem kodów

A gdyby tak zwrot palet wdrożyć w swoim magazynie?

Nowoczesny magazynowy system informatyczny dla SAP oznacza zwykle redukcje kosztów dzięki skróceniu czasu realizacji operacji logistycznych, zwiększeniu ich ilości bez konieczności zatrudniania nowych pracowników. Może zapewnić podniesienie wydajności i efektywności – dzięki poprawie organizacji pracy magazynu. Co to jest Magazynowy system informatyczny dla SAP?

Metoda pozwala wyodrębnić w strefie składowania sektory składowe zgodnie z kryterium analizy abc zapasów. Zapewnienie optymalnych warunków magazynowania poprzez priorytetowe rozmieszczanie produktów na różnych obszarach magazynu pod względem czynników takich jak temperatura, wskaźnik obrotu, itp. Obsługa kolejnych branż oraz nowych segmentów klientów będzie wiązała się z koniecznością wykazywania się przez fi. Program magazynowy, czyli cel przechowywania . Zespół ambitnych pracowników SoftwareStudio zapewnia, że aplikacja WMS.net nie będzie tuzinkowa. W wyniku zastosowania interfejsu webowego, program WMS.net jest niezwykle intuicyjny.Hosting oprogramowania jest to jedno z najtańszych rozwiązań przy zachowaniu wysokiej dostępności i gwarantowanej jakości usług. A gdyby tak MWS PROGRAM wdrożyć w swoim magazynie? Sam serwer bez odpowiedniego oprogramowania, dostosowanego do specyficznych wymagań nie na wiele się przydaje. Dlatego potrzebujesz aplikacji na zamówienie, którą możemy przygotować.

Wykorzystaj wiedzę i doświadczenie SoftwareStudio, aby wdrożyć program magazynowy z czytnikiem kodów w swoim magazynie.

SoftwareStudio to producent oprogramowania dostarczający rozwiązania biznesowe dla firm sektora logistyki magazynowej, firm produkcyjnych i handlowych. Każdy system informatyczny jest tworzony zgodnie z potrzebami i wymaga KONTROLA HANDLOWCÓW. pora więc opisać oprogramowanie wms.net. wykorzystanie arkuszy styli css3 pozwala zaprojektować i dostosować wygląd aplikacji WMS.net do indywidualnych oczekiwań pracowników.

SoftwareStudio oferuje program magazynowy z czytnikiem kodów dla magazynów wysokiego składowania.

Operator poruszając się po magazynie odczytuje kody lokalizacji, kody z towarów oraz wprowadza ilość towarów w określonej lokalizacji – miejscu składowania. Z przedstawionego zakresu wynika, że z pośród osób odpowiedzialnych za eksploatację systemu musi przynajmniej jedna posiadać niezbędny poziom ogólnej wiedzy teoretycznej i praktycznej dotyczącej komputerów i systemów informatycznych. Prosta ewidencja magazynowa ogr. Na zakończenie artykułu na temat zwrot palet proszę skontaktuj się z nami. Rzecz jasna, program WMS.net nie jest darmowy. Oczekujemy wynagrodzenia za naszą pracę.

Kliknij rotacja towarów , aby dowiedzieć się więcej.

Informacja ujmowana w WMS byłaby wprowadzana raz przez pierwszego nadawcę ładunku, a następnie losowo weryfikowana na kolejnych ogniwach sformowanego łańcucha wymiany towarowej. W przypadku niemożliwości wprowadzenia systemu zarządzania we wszystkich powiązanych firmach, podczas awizowania dostawy (tj. importu danego indeksu do WMS) należałoby we właściwościach indeksu wprowadzić temperaturę przechowywania. Czy wiesz jak wykorzystać zwrot palet w magazynie wysokiego składowania?.

Rotacja towarów

Czy potrzebujesz zwrot palet ?

Data nie jest modyfikowana, rodzaj towaru, ilość przyjmowanego towaru, ilość towaru na palecie, ilość towaru w kartonie, rodzaj palety – domyślnie proponowana jest paleta euro o wymiarach 80x120x170, użytkownik może ze skorowidza wybrać inny rodzaj palety. Integracja oprogramowania magazynowego z wewnętrznym systemem erp firm może jednak poszczerzyć go o dodatkowe funkcjonalności i polepszyć przepływ informacji z magazynu do innych sy. System WMS, czyli program do prowadzenia magazynu. Programiści SoftwareStudio dokładają starań, aby program WMS.net nie był tuzinkowy. Systemy zwrot palet są najpopularniejesze i najczęściej kupowane rozwiązania dla firm.Platformą, która ułatwia firmom spełnienie założeń System WMS.net jest SQL Server. Czy potrzebujesz PROGRAM DO GOSPODARKI MAGAZYNOWEJ ? Bezpieczeństwo jest ważne w każdym typie programu rozproszonego. Różne typy aplikacji wymagają różnych poziomów zabezpieczeń.

Dowiedz się dlaczego warto wdrożyć rotacja towarów w magazynie.

Program magazynowy do obsługi magazynu wysokiego składowania można zintegrować z systemem Hermes SQL poprzez wymianę kluczowych informacji na zasadzie OnLine ponieważ program HermesSQL pracuje na bazie MS SQL 2008 server tak samo jak OPROGRAMOWANIE DO KONTROLI HANDLOWCÓW. pora więc opisać program wms.net! pamietaj o tym, że programujemy aplikacje mobilne dla apple ios oraz android.

Wiele jest powodów, aby rotacja towarów wdrożyć we własnym magazynie.

Najczęściej myszką poruszamy się po tabelach, uruchamiamy funkcję klikając odpowiednie obiekty. W pierwszym kroku pracownik skanuje numer dokumentu WZ, który będzie realizował, lub wprowadza jego numer z klawiatury. Rozwiązania przepływu informacji wspomagające procesy magazynowe wykorzystują komputery w ich realizacji. . Dla zaawansowanych klientów oferujemy licencje developerską oprogramowania WMS.net. Pozwala ona na modyfikację kodu źródłowego programu na własne potrzeby. Tak czy inaczej z naszego oprogramowania można korzystać non stop. Ponieważ apliakcja WMS.net dostępna jest on-line.

zwrot palet
warehouse shelves with goods

Rozwiązania magazynowe

Standardowy program do obsługi magazynu najczęściej nie jest w wystarczający sposób przystosowany do wsparcia indywidualnej specyfiki pracy każdej firmy. Poznaj nasze rozwiązania magazynowe. Chcąc sprostać tym realiom trzeba dysponować elastycznymi rozwiązaniami. Rozwiązania magazynowe, które pozwalają korzystając z solidnej i sprawdzonej bazy przygotować oprogramowanie w stu procentach spełniające wymogi klienta. Producent programów komputerowych oferuje oprogramowanie magazynowe, które może być zintegrowane z systemem ERP w zakresie kartotek magazynowych oraz dokumentów magazynowych. Aplikacja magazynowa może działać w środowisku wirtualnym, np. VMWare i być udostępniane użytkownikom z dowolnego miejsca na ziemi, wystarczy dostęp do Internetu. Nowoczesny program do obsługi magazynu dostępny jest na kolektory…

Programy WMS Android

Magazyny wysokiego składowania

MAGAZYNY WYSOKIEGO SKŁADOWANIA W firmach logistycznych pojawia się także potrzeba wyceny usług magazynowych w celu obciążenia klienta fakturą za takie usługi. Odpowiedzią na takie zapotrzebowania jest system klasy WMS obsługujący magazyny wysokiego składowania. W firmach logistycznych pojawia się także potrzeba wyceny usług magazynowych w celu obciążenia klienta fakturą za takie usługi. Odpowiedzią na takie zapotrzebowania jest system klasy WMS obsługujący magazyny wysokiego składowania. Aplikacja dla magazynów wysokiego składowania oferuje inną funkcjonalność niż standardowy księgowy program magazynowy. Magazyn wysokiego składu potrzebuje oprogramowanie charakteryzujące się inną funkcjonalność niż standardowy księgowy program magazynowy. W firmach logistycznych pojawia się także potrzeba wyceny usług magazynowych…

transport do magazynu

Transport do magazynu

Sekcja Transport dla magazynu pozwala nam na bezpośrednie dopisanie transportu do wybranego magazynu, wybranej rampy i wybranej godzinie. Aby dopisać nową pozycję należy w pierwszej kolejności wybrać magazyn. Po wybraniu magazynu na pulpicie pojawi się tabela czasu pracy przedstawiająca poszczególne godziny z podziałem na dostępne w wybranym magazynie rampy. Na rzucie poniżej widoczne są dopisane już awiza dostaw i wysyłek. Aby dopisać nowe awizo dostawy/wysyłki należy kliknąć w odpowiednie miejsce, które będzie określało godzinę i wybraną rampę a następnie uruchomić przycisk DOPISZ lub poprzez podwójne kliknięcie myszką na wybranym polu. Na pulpicie pojawi się formatka dopisania, w którym należy uzupełnić…

Przyjęcie towaru do magazynu

Jak wykorzystać przyjęcie towaru do magazynu w magazynie wysokiego składowania? Program WMS.net stanowi kompleksowe rozwiązanie informatyczne (oprogramowanie, urządzenia, usługi i serwis). Metody licencjonowania obejmują licencję edukacyjne lub komercyjne. Sprawdź które rozwiązanie licencji przyjęcie towaru do magazynu odpowiada Twoim potrzebom. PRZYJĘCIE TOWARU DO MAGAZYNU – Przebieg procesu rozpoczyna się od odbioru i przyjęcia towaru. Przychód do magazynu może nastąpić jako dostawa z zewnątrz bądź z wewnątrz przedsiębiorstwa. Dokumenty oznaczone symbolami Pz, PI i Zz odnoszą się do dostaw z zewnątrz. Przyjęcie polega na skontrolowaniu strony formalnej tj. zgodności dostawy z zamówieniem, wystawieniu dowodu przychodu. Pz przyjęcie towaru z zewnątrz od dostawcy…

Program magazynowy WMS

Powinieneś rozważyć, czy potrzebujesz program magazynowy wms ? Po pierwsze program magazynowy wms jest ważnym elementem w Twojej działalności. Metody licencjonowania obejmują licencję edukacyjne lub komercyjne. Sprawdź które rozwiązanie licencji program magazynowy wms odpowiada Twoim potrzebom. PROGRAM MAGAZYNOWY WMS Rozwiązania przepływu informacji wspomagające procesy magazynowe wykorzystują komputery w ich realizacji. Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie większego magazynu, którego zadaniem jest sprawna obsługa, stanowiąca podstawowy atrybut procesu logistycznego bez komputera. Rozwiązania przepływu informacji wspomagające procesy magazynowe wykorzystują komputery w ich realizacji. Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie większego magazynu, którego zadaniem jest sprawna obsługa, stanowiąca podstawowy atrybut procesu logistycznego bez komputera. Zastosowanie PROGRAMU MAGAZYNOWEGO…

Internetowy magazyn

INTERNETOWY MAGAZYN – Moduł internetowy dla kontrahentówznajduje zastosowanie tam, gdzie istnieje potrzeba udostępniania informacji o stanach magazynowych przez internet.Moduł internetowy dla kontrahentów znajduje zastosowanie tam, gdzie istnieje potrzeba udostępniania informacji o stanach magazynowych wielu różnym kontrahentom (np. właścicielom przechowywanego towaru) wraz z możliwością wystawiania dokumentów poleceń wydań, kontrolą Operacji magazynowych (wgląd w dokumenty magazynowe przyjęć, wydań, kompletacji itp.) Moduł wykorzystywany jest zwykle w sytuacji, gdy firma prowadzi magazyn na zasadzie outsourcingu i świadczy usługi magazynowania innym podmiotom. Właściciel towaru może przez przeglądarkę internetową sprawdzać własne stany magazynowe, kontrolować dokumenty przychodu i rozchodu oraz rejestrować polecenia wydania oraz awiza dostawy. Technologia…